DISPOZICE DOMU

DISPOZICE DOMU


Villa Cristall je řešena jako dvoupodlažní s podkrovím, se třemi nadzemními podlažími a jedním podzemním. V nadzemních podlažích jsou umístěny dva byty a v podzemním podlaží technické prostory, sklepy a prostor klubovny. Tento prostor bude sloužit pro oba byty v domě.

Hlavní vstup do domu je umístěn v přízemí, v úrovni stávajícího přilehlého chodníku u místní obslužné komunikace. Vstupem do domu se dostáváme do prostoru komunikačního schodiště společného pro oba byty i suterén.

Ve zvýšeném přízemí je umístěn jeden samostatný byt velikosti 3 + kk s lodžií a v 1. patře a podkroví je umístěn větší mezonetový byt. Tento byt má v dolním podlaží umístěnou hlavní obytnou halu s kuchyní a jídelnou, pokoj pro návštěvy a sociální zázemí. V podkroví jsou umístěny dětské pokoje a ložnice včetně sociálních zázemí. V obou podlažích jsou navrženy balkony orientované do zahrady.

V suterénu jsou umístěny sklepy pro jednotlivé byty, garáže, sklad a  STUDIO s vlastní koupelnou – možno využít pro oba byty ve vile či přiřadit samostatně jednomu z bytů.

Výškově je dům umístěn svou + 0,000 na úrovni 258,36 m.n.m. Celková výška domu až po hřeben střechy je navržena 10,11 m tj. 268,47 m.n.m, s římsou střechy ve výšce 265,48 m.n.m.

Parkovací stání pro 2 byty v domě jsou zajištěny garáží umístěnou v suterénu domu.

Na pozemku jsou navrženo jedno parkovací stání a další dvě parkovací stání jsou možná na příjezdové rampě ke garážím.

 

Jednotlivá podlaží:

1pp

Garáže 2 stání      57,05 m2  / Studio 32,85 m2

1np

Byt 95,00 m2 + balkon 10,95 m2

2+3np

Mezonetový byt 266,23 m2 + 2 balkony 22,80 m2